Služby

Navrhujeme vám domy, jaké bychom projektovali sami pro sebe. V jakých bychom sami toužili žít. Poznejte v nich nás a sami sebe. - Protože všechno je důležité.

apex

Typové projekty domů

Od vzniku ateliéru APEX ARCH jsme si díky spolupráci s klienty dokázali vytvořit zralý a nadčasový názor na architekturu rodinných domů. Poznejte naše typové projekty domů.

Čtěte víc
apex

Individuální projekty domů

První čáry individuálního projektu vzniknou na čistém papíře. Povídáme se s vámi, posloucháme vás a zároveň vnímáme, co nám říká příroda a pozemek. Odpovíme našimi nápady a konkrétními řešeními.

Čtěte víc
apex

Developerské projekty domů

Baví nás kreativní práce a možnost vytvořit novou čtvrť, která bude výjimečná. Chceme, aby majitelé domů cítili sounáležitost a našli pocit domova nejen po funkční, nebo i po vizuální stránce.

Čtěte víc
apex

Návrh a realizace interiérů

Jednou z našich služeb je i návrh a realizace interiérů. Pokud máte v APEX A objednán nebo již zpracován projekt, obraťte se na nás i s vaším interiérem.

Čtěte víc
apex

Realizace stavby

Realizace stavby je neméně důležitá etapa cesty k vysněnému bydlení. My architekturu vytváříme, zhmotňuje ji stavební firma. Rádi doporučíme renomovanou společnost, která rodinný dům zrealizuje kvalitně a na čas.

Čtěte víc
Našli jste co jste potřebovali? Kontaktujte nás