Návrh a realizace interiérů

Pokud máte v našem ateliéru objednán nebo již zpracovaný projekt (individuální nebo typový) a chcete nechat interiér na odborníka, oslovte nás.

Návrh a realizace interiérů

JAK PROBÍHÁ NÁVRH A REALIZACE INTERIÉRŮ?
Interiér se dá zpracovat na mnoho způsobů. Proto je v této fázi spolupráce velmi důležitá důvěra klienta vůči architektovi a vůči jeho zkušenostem.

Optimální čas na zpracování ideového projektu interiéru je již v rámci tvoření studie rodinného domu. Paralelně může běžet práce na projektu pro stavební povolení. Projekt pro realizaci stavby by už měl respektovat navržen a odsouhlasen interiér.

Cenu a harmonogram definujeme individuálně a po vzájemné dohodě. Cena návrhu interiéru obsahuje 2 návrhy. Ten první je náš pohled a názor na řešení definovaných místností, barev, materiálů nebo nábytku. Druhý návrh může být zpracován po klientských podnětných a logických připomínkách. Další návrhy jsou již nad rámec předem dohodnuté ceny a stanoví se individuálně v závislosti na rozsahu a charakteru úprav.

Výsledkem návrhu interiéru jsou vizualizace místností a přehledné výkresy nábytku, zařizovacích předmětů, povrchů podlah, stěn a stropů.

V případě vašeho zájmu Vám rádi nabídneme i realizaci interiéru s autorským dozorem.

Našli jste co jste potřebovali? Kontaktujte nás