26. květen, 2022 Blog

Kaldewei - udržitelnost v luxusním koupelnovém designu

kaldewei-nature-protect-total-0

Ve studiu architektury APEX ARCH bylo vždy důležité myslet ekologicky a udržitelně. Tak u našich projektů či v osobním životě. Tato hodnota ovlivnila také výběr obchodních partnerů, se kterými spolupracujeme.

Mezi dlouholeté partnery patří značka KALDEWEI, která nabízí výrobky ze smaltované oceli – jedinečného materiálu pro ta nejkvalitnější řešení do koupelen. Značka má zastoupení až v osmdesáti zemích a všechny její produkty jsou vyráběny v německém Ahlenu. Z praxe víme, že naši klienti jsou velmi spokojeni se sprchovými vaničkami, umyvadly či koupacími vanami.

kaldewei-nature-protect-total-front-0

Vášeň pro preciznost a inovace

„Luxstainability“ představuje základní myšlenku výrobní strategie rodinné firmy KALDEWEI. Jedná se o jedinečné propojení luxusu a udržitelnosti jako dvou základních pilířů, které ovlivňují směřování společnosti do budoucna.

Vášeň pro preciznost, nadčasovou estetiku a technické inovace posunuly KALDEWEI vpřed při designu a výrobě nových produktů. Dvě novinky, které aktuálně uvedly na trh, jsou šetrné k životnímu prostředí a klimatu. Dovolte nám je představit.

kaldewei-nature-protect-badewanne-0

Limitovaná edice KALDEWEI NATURE PROTECT

KALDEWEI NATURE PROTECT představuje koupelnová řešení ze smaltované oceli bluemint. Při jejím zpracování jsou použity inovativní technologické postupy, v jejichž rámci je produkce emisí CO2 snížena na minimum. Ve své koupelně tak můžete mít sanitární vybavení s výjimečně nízkou uhlíkovou stopou.

Díky nesrovnatelným vlastnostem, kterými je smaltovaná ocel charakteristická, si ji dovolíme zařadit mezi ty nejkvalitnější materiály na trhu. Produkty vyrobené z této oceli vynikají dlouhou životností, jsou mimořádně odolné a 100% recyklovatelné.

kaldewei-nature-protect-dusche-0

Mistrovský design sprchové vaničky KALDEWEI SUPERPLAN ZERO

Novinku KALDEWEI SUPERPLAN ZERO označil výrobce za své mistrovské dílo. Samotný název vystihuje specifické rysy produktu – vanička má nulové prahy, nulové hrany a při jejím výběru neplatí žádné kompromisy. Široká škála barev a rozměrů nabízí neomezenou inspiraci a vysokou flexibilitu při plánování řešení vaší koupelny.

Sprchovací vanička SUPERPLAN ZERO, která je tradičně vyrobena ze smaltované oceli, zaujme kromě neobyčejných vlastností také výjimečným designem. Rovný povrch a mimořádně přesné rohy splývají s podlahou koupelny, plocha ke stání je elegantní a velkorysá. Neviditelný sklon a odpadní prostor v blízkosti stěny zaručuje velmi praktické a bezstarostné řešení.

Jelikož se jedná o mistrovské dílo, společnost KALDEWEI na prezentaci produktu oslovila skutečného mistra. Známý hudebník a fotograf Bryan Adams zachytil přes fotografie pohyb odehrávající se na „jevišti ze smaltované oceli“. Právě taková výroba totiž připomíná balet. Výjimečný tanec a také výroba vaničky vyžadují dlouholetou tvrdou práci s důrazem na detail a dokonalost.
 

2-kaldewei-nature-protect-small-0

Spolupráce, které nám dělají radost

KALDEWEI patří mezi naše obchodní partnery, kteří sledují trendy na trhu, přizpůsobují jim svoji výrobu a neustále dbají na spokojenost zákazníka. Ikonická řešení koupelen ze smaltované oceli jsou nejen pastvou pro oko, ale myslí také na životní prostředí.

Pokud plánujete stavbu domu a hledáte ten nejlepší projekt a řešení do domu, neváhejte nás kontaktovat. Sjednejte si nezávaznou konzultaci již dnes.