3. prosinec, 2020 Blog

Jednodušší a rychlejší stavba domu s Ytong Jumbo

ytong-jumbo-glubczyce-445-obrobka

V APEX ARCH si vážíme tvrdou práci, inovace a zejména lidí, kteří za nimi stojí. V tomto článku bychom vám rádi představili našeho dlouholetého obchodního partnera, firmu Ytong. Na svět uvedli velmi zajímavý stavební materiál Ytong Jumbo, který usnadňuje způsob stavby domu.

 

Nadstandardní služby pro každého – i to je Ytong

Původem švédský Ytong se stal první registrovanou značkou stavebního materiálu, která se prosadila po celém světě a trvale změnila podmínky ve stavebnictví. Se značkou Ytong spolupracujeme již více než 15 let. V dnešní době představují synonymum pro pórobeton jako jeden z nejžádanějších materiálů. Inovace jsou jim blízké, a proto bychom vám rádi představili netradiční tvárnice Ytong Jumbo, se kterými může být váš dům postaven rychleji, přesněji a úsporněji. Inovativní materiál neobdivujeme jen z dálky. Vyzkoušeli jsme ho i přímo "v terénu", a to na stavbě projektu Kompliment v Novej Dedinke na Slovensku.

Inovativní materiál s nesrovnatelnými vlastnostmi

Ytong Jumbo je nadčasový systém velkoformátových pórobetonových tvárnic vhodný pro strojní zdění, který přináší řadu výhod. Nové tvárnice jsou se svými rozměry 0,5 m² větší než ty klasické, a tak na stavbu domu budete potřebovat méně kusů. Díky jejich rozměrům budou stěny přesnější a tvárnice nebude nutné dorovnávat. Menším počtem kusů se také zkrátí čas zdění, plus, na stavbu z tohoto materiálu vystačí i dva pracovníci.

Stavba domu či skládání lega?

Tajemství úspěchu tkví v tom, že zedníci budou moci při stavbě domu pomocí Ytong Jumbo využít i mini jeřáb, který byl vyvinut na lehčí a rychlejší proces výstavby. S pomocí mini jeřábu, který je možné si od zástupce značky Ytong vypůjčit, šikovně položí tvárnice přesně tam, kam potřebují. Jeho ovládání je nenáročné, a tak může stavba domu připomínat skládání lega. :)

Rychlé, výhodné a jednoduché

Mnoho klientů upřednostňuje moderní materiály, jejichž používání je jednoduché a zvládnutelné i bez nutnosti nadstandardních dovedností či obrovské fyzické síly. Pokud patříte do této skupiny, inovativní materiál Ytong Jumbo je určen pro vás. Pórobetonové tvárnice s netradiční velikostí spolu s mini jeřábem na jejich přemísťování zajistí dokonalý výsledek. Stěny ve vašem domě budou přesné a zároveň ušetříte náklady, čas i energii.

Spolupráce, která nás baví

Během naší dlouholeté spolupráce jsme se značkou Ytong neměli ani ten nejmenší problém. Jejich materiály, včetně nového Ytong Jumbo, doporučujeme všemi deseti. Jsou to však lidé, kteří dělají dlouholeté partnerství jedinečným. Služby APEX ARCH jsou o pozitivních emocích a pokud máme možnost pracovat s někým, koho hodnoty jsou stejné a zároveň poskytuje řešení podle aktuálních potřeb trhu, je to kombinace, která v současné době není samozřejmostí.

Plánujete stavbu rodinného domu? Rádi vám nabídneme moderní projekty domů, jakož i poradenství při stavbě a výběru materiálů. Neváhejte nás kontaktovat a dohodnout nezávaznou konzultaci.