15. březen, 2019 Blog

Realizace rodinného domu v Bratislavě

realizacia-rodinny-dom-dialka-0

Projektovat domy nás baví! Víte, co nás však těší ještě více? Vidět naše projekty realizované a zejména obývané lidmi, kteří se ve svém domově cítí příjemně a šťastně.

Chtěli bychom se s Vámi podělit o dojmy a fotky z projektu realizovaného v jedné bratislavské čtvrti. Jednalo se o individuální projekt, a tak jsme společně s klienty spolupracovaly, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.

Majitelé pozemku měli jasnou představu. Do krásného prostředí lesa a přírody zakomponovat dům, který by byl ideální pro pětičlennou rodinu.

Tento individuální projekt jsme připravovali s vizí postavit dispozičně praktický a nízkoenergetický dům. Rodina se rozhodla pro patrovou stavbu, aby tak vznikl prostor pro tři dětské pokoje a zároveň se zachovala část pozemku, která se využívá na fotbal, grilování či jiné rodinné aktivity.

Na přízemní se nachází obývací-pracovní část, moderní kuchyně a jedna z koupelen, která má sprchový kout. Patro rodinného domu je věnováno oddechu: ložnici, dětským pokojům a nádherné koupelně s velkou vanou.

Jako většinu domů, i tento jsme navrhli pod taktovkou moderní architektury a důležitých ekologických standardů. Paní domácí měla konkrétní představy o minimalistickém interiéru, který se doladil s naším interiérovým architektem.

Celkový obraz pozemku a domu dotváří garáž obložená dřevem, která ideálně ladí s lesem, který jakoby do pozemku patřil.

Radost spolupracovat! Klientům děkujeme, že se podělili o fotky jejich realizovaného domu a Vás zveme, abyste si je prohlédli a procítili.

apex-a-realizacia-domu-0
realizacia-rodinny-dom-bocna-strana-2-0
realizacia-interier-vchod-0
realizacia-interier-lampa-0
dompriracompotoku-18w-0
realizacia-rodinny-dom-bocnastrana-0
realizacia-interier-kupelna-2-0
realizacia-interier-kupelna-0
realizacia-rodinny-dom-bratislava-garaz-0

Chystáte se stavět a preferujete INDIVIDUÁLNÍ PROJEKT?

Využijme první měsíce roku na kreativní plánování a pracujeme na projektu. Je to totiž velmi praktické. V prvním čtvrtletí se projekt připraví, na jaře se vybaví povolení, v létě se staví a stavba se pak může zazimovat. Pokud však individuální projekt není Vaší prioritou v prvním čtvrtletí, klidně ho připravíme i jindy. Těšíme se na Vaše nápady a sny o bydlení!

Projekt dobrý, všechno dobré,

APEX A
+420 222 519 059
apex@apex-arch.cz