23. únor, 2018 Blog

Teambuilding APEX ARCH pro dobré projekty a týmového ducha (fotopříběh)

apex-a-teambuilding-2018-1-1

Zajíma vás, jak vypadá teambuilding architektů, kteří pro vás plánujú projekty rodinných domů? Nahlédněte do našeho firemního víkendu a jeho pamětních momentů. 

V APEX ARCH věříme, že za dobrým projektem je silný tým lidí. Abychom rok 2018 odstartovali naplno a kyRFGreatívne, v lednu jsme zrealizovali firemní teambuilding v Ráztoke, na Slovensku.

V krásné a zasněžené oblasti Javorníků jsme se sešli, abychom popracovali na plánech v roce 2018, ale zejména proto, abychom oslavili úspěchy a zabavili se. Přece jen, projekt dobrý, všechno dobré, a zejména pokud se pracuje s úsměvem.

Důvodů na oslavu jsme měli několik. Mnozí, kteří nás znáte, víte, že každoročně připravujeme tištěnou publikaci Rodinné domy trochu JINAK. Tento rok jsme byli velmi produktivní a publikaci jsme už stihli dát do prodeje. Zakoupit ji lze ve stáncích, knihkupectvích a přes naši webstránku.

Publikace Rodinné domy obsahuje naše nejzajímavější a nejúspěšnější projekty, ke kterým každoročně přidáváme novinky. Tento rok jsme pro vás připravili 25 horkých novinek typových projektů domů, které nenechají chladnými ani ty, kteří stavět neplánovali.

Posílení dobrým jídlem a vynikající náladou jsme kreslili skice. Možná i na základě pozitivní atmosféry, která přes víkend panovala, se zrodila dobrá studie, kterou již potenciální klienti stihli přijmout s nadšením.

Veselí a odpočatí, jsme se vrátili do naší kanceláře pod Karlovem 2, v Praze a skvělou náladu a inspirace jsme si přinesli s sebou.

Věříme, že už během týmového víkendu se zrodily nápady, které se budou hodit právě pro ten váš projekt, interiér či realizaci. O to více se těšíme, když se nám ozvete a poznáme se osobně - do té doby se na vás usmíváme alespoň z fotek z teambuildingu ;)

apex-a-teambuilding-2018-3-0
apex-a-architekti-teambuilding-0 apex-a-architekti-teambuilding-2-0
apex-a-teambuilding-2018-14-0
apex-a-teambuilding-2018-15-5 apex-a-teambuilding-2018-16-2
apex-a-teambuilding-2018-12-0
apex-a-teambuilding-2018-123-0 apex-a-teambuilding-2018-9-0