16. leden, 2017 Blog

Nový web: Vítejte v našem online prostoru!

apex-arch-praha-51

S radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás připravili novou webovou stránku, která je odrazem naší zralé a nadčasové architektury a designu.

APEX A už přes dvanáct let přináší Slovenským rodinám projekty domů a architektonické služby šité na míru. Jdeme s dobou, a proto bychom vám projekty domů a interiérový design rádi prezentovali v moderní podobě. Online komunikace se stala v posledních letech důležitou součástí firemní komunikace a my věříme, že na našem webu si každý najde to své.

 

PROJEKT DOBRÝ, VŠECHNO DOBRÉ

Nejdůležitější součástí našeho webu je prezentace projektů domů, které vám nabízíme. Naše portfolio je složeno z projektů typových a z projektů individuálních, tedy těch, které navrhujeme nejraději. Víme, jak náročný a dlouhodobý proces je výběr nového projektu, a proto jsme pro vás připravili vizuálně bohatou a snadno filtrovatelnou nabídku: projekty domů

 

OD PROJEKTU K REALIZACI

Projekt domu je základem naší tvorby, ale to, kdy dojde ke konečné realizaci a stavbě domu, závisí pouze na spolupráci s vámi. Jsme rádi, že za roky naší práce máme množství spokojených klientů a jejich království můžeme prezentovat na webu v části Naše práce. Prohlédněte si rodinné domy, návrhy interiérů, administrativní, bytové, polyfunkční či komerční budovy. Inspirujte se od těch, kteří si svůj sen již splnili. 

 

KOMPLEXNÍ PÉČE O VAŠE BYDLENÍ

Projektem domu naše služby teprve začínají. Za více než dvanáct let jsme vytvořili komplexní nabídku služeb pro co nejjednodušší proces stavby, zařízení či výběru pozemku. Nabízíme vám architekturu typových nebo individuálních projektů, u kterých nemusíte dělat žádné kompromisy. Pokud máte v ateliéru APEX ARCH objednaný nebo už zpracovaný projekt, můžete s námi počítat i při designu interiéru. Neméně důležitou součástí celého procesu je samozřejmě realizace stavby. Díky dlouholeté spolupráci se stavebními firmami vám můžeme doporučit spolehlivé dodavatele. 

 

PUBLIKACE PROJEKTŮ DOMŮ

Pro všechny, kteří se rádi rozhodují na základě prohlížení projektů domů v tištěné formě, již několik let připravujeme publikaci nejúspěšnějších projektů a novinek. I v roce 2017 si budete moci publikaci objednat na našem webu. 

 

O NÁS

Zajímá vás, kdo stojí za značkou a dlouholetou prací APEX ARCH? Přečtěte si o nás

 

NAŠI PARTNEŘI

Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s důvěryhodnými firmami, které přinášejí produkty a služby od osvětlení, zateplení, stavby, až po malé, ale důležité detaily kvalitního bydlení. Seznam partnerů si můžete prohlédnout ZDE. 

 

NOVINKA NA NAŠEM WEBU: BLOG 

Vaše příběhy a naše praktické zkušenosti budeme zveřejňovat v nové části webu – na blogu. Rádi vám poradíme od výběru pozemku, až po samotnou stavbu. Naší ambicí je vytvořit hodnotný portál, na kterém najdete odpovědi na časté otázky klientů a zájemců o projekt. Kromě blogu aktivně inspirujeme a komunikujeme na Facebooku a Instagramu.

 

SNY A TOUHY SE PLNÍ

Jsme známí tím, že navrhujeme domy, jako bychom projektovali sami pro sebe, nebo v jakých bychom toužili žít. Proklikáním portfolia poznáte naši práci, ale zejména poznáte sami sebe. Vizualizujte si vaše sny a touhy o rodinném domě, s dalšími kroky už vám pomůžeme my. 

 

TĚŠÍME SA NA VAŠE NÁPADY A DOTAZY!

Tato stránka je prvním krokem k naší spolupráci. Rádi s vámi budeme komunikovat i osobně v ateliéru APEX ARCH v Praze, na některé z akcí, které navštěvujeme, e-mailem apex@apex-arch.sk či telefonicky: 00420 222 519 059.

 

Ing. Jurij Čerňak, Ing. Miroslav Žilinský a celý tým APEX ARCH